İSTİKBAL CONCEPT

ANASAYFA»MAĞAZALARIMIZ»İSTİKBAL CONCEPT

İSTİKBAL CONCEPT

Alanya mobilya mağazaları arasında bulunan İstikbal Concept mağazamız 2013 Yılında 3500 metrekare alanıyla Keykubat Bulvarı’nda hizmete açılmıştır. İstikbal Concept mağazamız koltuk takımından, yemek odasına, genç odasından, yatak çeşitlerine, tekstilden, halıya kadar birbirinden geniş ürün yelpazesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Faaliyete başladığımız günden bu yana yüzde yüz müşteri velinimetimizdir ilkesini hedefledik 5 yıldır bu algı çerçevesinde müşterilerimizi,müşteri şikayetlerini,hizmet yapımızı,ürün kalitemizi ve sonuç olarak şirket kültürümüzü daha iyiye taşıması için vazgeçilmez velinimetimiz olarak görmekteyiz.Kurulduğumuz günden bu güne bizlerden desteğini esirgemeyen ve firmamıza inanan,güvenen tüm müşterilerimize saygılarımızı sunarız.

Rahatlık ve kaliteden ödün vermeden tasarlanan ürünlerini evlerde farklılık yaratmak isteyenler için şıklık ve konforla birleştiren İstikbal, birbirinden özel modellerini geniş ürün gruplarında yansıtıyor. Oturma gruplarından yatak odasına, yemek odasından panel mobilyaya, çocuk ve genç odalarından ev tekstiline, aydınlatmadan halıya, bahçe mobilyalarından aksesuarlara kadar birbirinden özel koleksiyonlar sunan İstikbal,binlerce ürünü farklı zevkler ve mekanlar ile buluşturuyor.

Tecrübeli kadromuz ve her zevke hitap eden geniş ürün yelpazemizle yaşam alanlarınızı güzelleştirmek istiyorsanız Mağazamızı ziyarete bekliyoruz.

HER EV GÜZEL İSTİKBAL'LE

Sosyal Ağlar
Sosyal ağlardan bizleri takip edip güncel kampanya bilgilerinden yararlanabilirsiniz.
Adres
Cumhuriyet Mah. Keykubat Bulv. No:225 Alanya/ANTALYA
Telefon : 0242 511 81 81
Faks : 0242 511 81 81
Mağaza Müdürü : Nazmiye ARAS ÇELİK
Mail Adresi : nazmiye@tel.com.tr