SANAYİ BELLONA

ANASAYFA»MAĞAZALARIMIZ»SANAYİ BELLONA

SANAYİ BELLONA

Alanya mobilya mağazaları arasında bulunan Sanayi Bellona mağazamız Antalya genelinde bulunan tek A Plus Bellona mağazasıdır. Mağazamız 2500 metrekarelik bir tehşir alanına sahip olup Bellona markasına ait tüm ürünleri en iyi şekilde müşterilerimize sunmaktadır. Alanya mobilya mağazaları denildiğinde akla ilk sıralar da gelen mağazamız Alanya merkezine olan konumdan dolayı büyük ilgi görmektedir.

Bellona markasına dair tüm ürünleri bulabileceğimiz mağazamızda yemek odaları, yatak odaları, oturma grupları, genç odaları, ev tekstili ve halı ürün gruplarını en iyi şekilde inceleyip görebilme fırsatını sizlere sunmaktadır. Sanayi Bellona mağazamız 2006 yılında Tel Mağazacılık tarafında kurulmuş ve önceliğimiz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet sunmaya başlamıştır.

Mağazamızda güler yüzlü ve tecrübeli satış personeli ile müşteri memnuniyeti esas alınmıştır. Ürün teslimatı profesyonel montör personellerimiz ile en kısa zamanda teslimi sağlanmaktadır. Sizleri mağazamızda ağırlamaktan kıvanç duyarız.

Sosyal Ağlar
Sosyal ağlardan bizleri takip edip güncel kampanya bilgilerinden yararlanabilirsiniz.
Adres
Cumhuriyet Mah. Keykubat Bulv. No:225 Alanya/ANTALYA
Telefon : 0242 514 39 14 - 0549 514 3914
Faks : 0242 514 39 14
Mağaza Müdürü : Gökhan AKILLI
Mail Adresi : gokhan@tel.com.tr